Vertalers

 

Zoekt u een vertaler? De meeste vertalers van de VDDN zijn allround, maar sommigen hebben zich gespecialiseerd in literaire, juridische of technische vertalingen. U kunt hen zelf benaderen. Ook kunt u een mail met uw opdracht sturen naar ons secretariaat. Wij sturen de opdracht dan snel rond, zodat de juiste vertalers contact met u kunnen opnemen. De gegevens van onze vertalers staan hieronder. De vlaggetjes geven aan in welke richting ze vertalen. Een weegschaal betekent dat de vertaler beëdigde documenten mag leveren. Hij/zij is opgenomen in het Register van Beëdigde Tolken en Vertalers onder het desbetreffende nummer.

Lise Bøgh-Sørensen 
ZUTPHEN, 0575-515568, wiron@planet.nl

Majken Baadsgaard-van Wijk  
LEIDEN, 06 41477530  majken.van.wijk@gmail.com

drs Gitte Möller   Wbtv-nr. 2315 (allround/juridisch)
LEIDERDORP, 06 1484 5795,  moller@casema.nl

Trine Montfoort-Fibiger 
06 28025647,  gautier@dds.nl

Kirsten Nøhr 
HAARLEM, 023-5332817, k.nohr@xs4all.nl

Kirsten Rahbek +
VOORBURG, 070-3178738,  rahbek.kirsten@gmail.com

Ruth Heutink 
DALFSEN, 0529-432498, r.heutink@sallandxs.net

mr. Henk Bos, lic. jur. Wbtv-nr. 155 (allround/juridisch)
OOSTBURG, 0117-452264, henk.a.bos@hetnet.nl

Ingrid Hilwerda Wbtv-nr. 2681
GRONINGEN, 050-5412900,  iehilwerda@home.nl

Ellen ter Poorten Wbtv-nr. 1568
MEERSSEN, 06-13757951,  ellenterpoorten@gmail.com

Mai Berry Dahl  +SpaansDeens
DEN HAAG, 070-3235623, maiberrydahl@gmail.com

Gudrun Gilhuis-Glenthøj 
DOESBURG, 0313-438741, ghgg4824@gmail.com

Lucille Lamaker 
ANTWERPEN  eblmadrid@telenet.be

Marga van der Pol-Hendriks 
TUITJENHORN, 0226-394773,  margarethavanderpol@gmail.com

Leila Blok
BREDA, 076-5421369,  leilablok@hotmail.com

drs. Carsten de Koning 
Den HAAG, 06-54342241,  cdk0@hetnet.nl

Edith Vennix 
WASSENAAR, 070-5178178 / 06 10194775,  e.vennix@ziggo.nl

Birgit van Dongen 
GRONINGEN, 050-5730213, birgitvd@home.nl

Eva Brachini +
TILBURG, 013-5367778 evasmailbox@hotmail.com

 

Top