Deens als extra taal

Wilt u Deens als extra taal leren? Dit kan op verschillende manieren: alleen of in een groep, als beginner of gevorderde, privé of op een volksuniversiteit of taleninstituut. Neem contact op met een docent in uw regio en vraag naar mogelijkheden en prijzen. Of stuur een e-mail met uw wensen of vragen naar ons secretariaat. Wij zorgen dan dat deze snel bij de juiste docenten terechtkomt, zodat zij u kunnen benaderen. 

Deens als moedertaal

Vanaf hun twaalfde jaar kunnen Deenstalige kinderen op veel internationale scholen terecht voor Deense lessen (Den Danske Skole in Wassenaar bestaat niet meer). Vanaf het zestiende jaar bieden alle internationale scholen deze mogelijkheid. Neem voor meer informatie contact op met ons secretariaat

 

Groningen Friesland Drenthe Noord-Holland Flevoland Overijssel Zuid-Holland Utrecht Gelderland Noord-Brabant Limburg België Zeeland

 

Groningen
Ingrid Hilwerda
GRONINGEN
050-5412900
 iehilwerda@home.nl
Birgit van Dongen-Svensgaard
GRONINGEN

050-5730213
 birgitvd@home.nl
Tekke Terpstra
 t.k.terpstra@gmail.com

Top

Friesland
Boudie Bierma
KIMSWERD
0517-641882
boudie.bierma@home.nl

Top

Overijssel
Ruth Heutink
DALFSEN
0529-432498
r.heutink@sallandxs.net
Annelise Lohuis
HAAKSBERGEN
0535-722289
annelise.lbh@gmail.com
.
.
.

Top

Gelderland
Lisbeth Borg
HARDERWIJK
0341-414278
lisbethborg.dk@gmail.com
Gudrun Gilhuis-Glenthøj
DOESBURG
0313-438741
ghgg4824@gmail.com

Top

Utrecht
Helene Oude-Brunink
ZEIST
certificeret NT2-lærer
030-6921301 / 06-51580533
info@nldktalen.nl
Inge Marie Stub
VIANEN
0347-372926
imse_stub@hotmail.com

.

Top

Noord-Holland
Birgit Meinders-Jensen
HAARLEM
023-5352008, 06-39436448
birgitmeindersjensen@hotmail.com
Marga van der Pol-Hendriks
TUITJENHORN
0226-394773
margarethavanderpol@gmail.com
Kirsten Nøhr
HAARLEM
023-5332817
k.nohr@xs4all.nl

Top

Zuid-Holland
Anne Hijzen
DORDRECHT
078-6410131
 amhijzen@hotmail.com
Kirsten Rahbek
Prinses Mariannelaan 9
2275 BA Voorburg
070-3178738
rahbek.kirsten@gmail.com
Edith Vennix
WASSENAAR
070-5178178 / 0610194775
 e.vennix@ziggo.nl
Mai Berry Dahl
DEN HAAG
070-3235623
maiberrydahl@gmail.com
Eva Gelting
DEN HAAG
0640443934

 evagelting@gmail.com
Trine Montfoort
DEN HAAG
06 28025647

gautier@dds.nl

Top

Noord-Brabant
Eva Brachini
TILBURG
013-5367778
evasmailbox@hotmail.com
Leila Blok
BREDA
076-5421369
leilablok@hotmail.com

Top

Flevoland
Bodil Nielsen
ZEEWOLDE
036-5223594
bodilnielsen0@gmail.com

Top

Drenthe, Zeeland, Limburg

Er zijn nog geen docenten Deens in Drenthe, Zeeland en Limburg.

België
Lucille Lamaker
ANTWERPEN
eblmadrid@telenet.be

Top