Vertalers

 

Zoekt u een vertaler? De meeste vertalers van de VDDN zijn allround, maar sommigen hebben zich gespecialiseerd in literaire, juridische of technische vertalingen. U kunt hen zelf benaderen. Ook kunt u een mail met uw opdracht sturen naar ons secretariaat. Wij sturen de opdracht dan snel rond, zodat de juiste vertalers contact met u kunnen opnemen. De gegevens van onze vertalers staan hieronder. De vlaggetjes geven aan in welke richting ze vertalen. Een weegschaal betekent dat de vertaler beëdigde documenten mag leveren. Hij/zij is opgenomen in het Register van Beëdigde Tolken en Vertalers onder het nummer dat naast de weegschaal staat vermeld.

Lise Bøgh-Sørensen 
Deventerweg 95, 7203 AE ZUTPHEN, 0575-515568, wiron@planet.nl

Ruth Heutink 
Van Kempenhof 9, 7721 WB DALFSEN, 0529-432498, r.heutink@sallandxs.net

drs Gitte Möller   Wbtv-nr. 2315 (allround/films/juridisch)
Roerdompstraat 8, 2352 CL LEIDERDORP, 06 1484 5795,  moller@casema.nl

Lucille Lamaker 
Postbus 105, Antwerpen Eiermarkt, 2000 ANTWERPEN,  eblmadrid@yahoo.es

Alida Boere  Wbtv-nr. 325
Hoge Steenweg 23 A, 4811 CG BREDA, 076-8872992,  alidaboere@ziggo.nl

Kirsten Rahbek +
Prinses Mariannelaan 9, 2275 BA VOORBURG, 070-3178738 k.rahbek@ziggo.nl

Ellen ter Poorten Wbtv-nr. 1568
Aronskelk 164, 6181 MK ELSLOO, 06-13757951,  ellenterpoorten@gmail.com

Ingrid Hilwerda Wbtv-nr. 2681
Bottemaheerd 103, 9737 NC GRONINGEN, 050-5412900,  iehilwerda@home.nl

Kirsten Nøhr 
Koninginneweg 46, 2012 GP HAARLEM, 023-5332817, k.nohr@xs4all.nl

mr. Henk Bos, lic. jur. Wbtv-nr. 155 (allround/juridisch)
Jupiter 42, 4501 EW OOSTBURG, 0117-452264, henk.a.bos@hetnet.nl

Marga van der Pol-Hendriks 
De Zeelt 7, 1747 ET TUITJENHORN, 0226-394773, margavanderpol@msn.com

Jytte Schuurhof-Vest 
Lenningenhof 26, 5625 NT EINDHOVEN, 040-2568774,  jytte@deenseles.nl

Gudrun Gilhuis-Glenthøj 
Broekhuizen 40, 6983 ER DOESBURG, 0313-438741, g.gilhuis@planet.nl

Eva Brachini +
Daendelstraat 32, 5018 ES TILBURG, 013-5367778,  evasmailbox@hotmail.com

Leila Blok 
Lepelaar 6, 4822 RL BREDA, 076-5421369,  leilablok@hotmail.com

Femke Blekkingh 
Noodweg 22, 1213 PX HILVERSUM, 035-6243971, femke.blekkingh@planet.nl

Birgit van Dongen-Svensgaard 
J. Mulderstraat 12, 9714 CW GRONINGEN, 050-5730213,  birgitvd@home.nl

Trine Montfoort-Fibiger 
06 28025647,  gautier@dds.nl

Edith Vennix 
Santhorstlaan 25, 2242 BC WASSENAAR, 070-5178178 / 06 10194775,  e.vennix@ziggo.nl

Anne Hijzen 
Hermann Hesse-erf 138, 3315 BL DORDRECHT, 078-6410131,  amhijzen@hotmail.com

Karin Dirks-Hansen ++Duits-Deens
De Roo van Alderwereldlaan 7, 3822 AA Leusden, 033-4333012, 06-40269589,  k.dirks@xmsnet.nl

Mai Berry Dahl  +SpaansDeens
Gooilaan 124, 2574 XT DEN HAAG, 070-3235623, maiberrydahl@gmail.com

Nina Bøgh + (allround/juridisch)
Hofstraat 2, 3911 KX RHENEN, 06-13488674, nina@bogh.nl

 

Top