Deens als extra taal

Wilt u Deens als extra taal leren? Dit kan op verschillende manieren: alleen of in een groep, als beginner of gevorderde, privé of op een volksuniversiteit of taleninstituut. Neem contact op met een docent in uw regio en vraag naar mogelijkheden en prijzen. Of stuur een e-mail met uw wensen of vragen naar ons secretariaat. Wij zorgen dan dat deze snel bij de juiste docenten terechtkomt, zodat zij u kunnen benaderen. 

Deens als moedertaal

Deenstalige kinderen kunnen terecht bij Den danske skole i Holland in Wassenaar. Daar wordt twintig zaterdagen per jaar Deens taalonderwijs gegeven. Bovendien is er veel aandacht voor de Deense cultuur. Op de zaterdagschool wordt les gegeven aan kinderen van de eerste klas (6 jaar) tot ongeveer de achtste klas. Neem voor meer informatie contact op via info@danskundervisning.nl, of kijk op www.danskundervisning.nl of Facebook (den danske skole i Holland).

Vanaf hun twaalfde jaar kunnen Deenstalige kinderen op veel internationale scholen terecht voor Deens als moedertaal. Vanaf het zestiende jaar bieden alle internationale scholen deze mogelijkheid. Neem voor meer informatie contact op met ons secretariaat

 

Groningen Friesland Drenthe Noord-Holland Flevoland Overijssel Zuid-Holland Utrecht Gelderland Noord-Brabant Limburg België Zeeland

 

Groningen
Ingrid Hilwerda
Bottemaheerd 103
9737 NC GRONINGEN
050-5412900
iehilwerda@home.nl
Birgit van Dongen-Svensgaard
J. Mulderstraat 12
9714 CW GRONINGEN
050-5730213
birgitvd@home.nl

Top

Friesland
Boudie Bierma
Jan Aukemabuorren 4
8821 ME KIMSWERD
0517-641882
boudie.bierma@home.nl

Top

Overijssel
Ruth Heutink
V. Kempenhof 9
7721 WB DALFSEN
0529-432498
r.heutink@sallandxs.net
Annelise Lohuis
Kruislandsstraat 24
7481 KX HAAKSBERGEN
0535-722289
annelise.lbh@gmail.com
.
.
.

Top

Gelderland
Lisbeth Borg
Vollenhovemeen 4
3844 ND HARDERWIJK
0341-414278
lisbethborg.dk@gmail.com
Gudrun Gilhuis-Glenthøj
Broekhuizen 40
6983 ER DOESBURG
0313-438741
g.gilhuis@planet.nl

Top

Utrecht
Helene Oude-Brunink
Valckenboschlaan 5
3707 CM ZEIST
030-6921301 / 06-51580533
helene@oudebrunink.nl
Inge Marie Stub
Franciscushof 38
4133 BG VIANEN
0347-372926
imse_stub@hotmail.com
Nina Bøgh
Hofstraat 2
3911 KX RHENEN
06-13488674
nina@bogh.nl

.

Top

Noord-Holland
Birgit Meinders-Jensen
Pal Maleterweg 95
2033 BM HAARLEM
023-5352008
bpmeinders@hotmail.com
Marga van der Pol-Hendriks
De Zeelt 7
1747 ET TUITJENHORN
0226-394773
margavanderpol@msn.com
Kirsten Nøhr
Koninginneweg 46
2012 GP HAARLEM
023-5332817
k.nohr@xs4all.nl
Femke Blekkingh
Noodweg 22
1213 PX HILVERSUM
035-6243971, 06-11160903
femke.blekkingh@planet.nl

Top

Zuid-Holland
Anne Hijzen
Hermann Hesse-erf 138
3315 BL DORDRECHT
078-6410131
 amhijzen@hotmail.com
Kirsten Rahbek
Prinses Mariannelaan 9
2275 BA Voorburg
070-3178738
rahbek.kirsten@gmail.com
Edith Vennix
Santhorstlaan 25
2242 BC WASSENAAR
070-5178178 / 0610194775
 e.vennix@ziggo.nl
Mai Berry Dahl
Gooilaan 124
2574 XT DEN HAAG
070-3235623
maiberrydahl@gmail.com


Top

Noord-Brabant
Eva Brachini
Daendelstraat 32
5018 ES TILBURG
013-5367778
evasmailbox@hotmail.com
Leila Blok
Lepelaar 6
4822 RL BREDA
076-5421369
leilablok@hotmail.com
Jytte Schuurhof-Vest
Lenningenhof 26
5625 NT EINDHOVEN
040-2568774
jytte@deenseles.nl

Top

Flevoland
Bodil Nielsen
Winde 83
3892 HD  ZEEWOLDE
036-5223594
bodilnielsen0@gmail.com

Top

Drenthe, Zeeland, Limburg

Er zijn nog geen docenten Deens in Drenthe, Zeeland en Limburg.

België
Lucille Lamaker
Postbus 105, Antwerpen Eiermarkt
2000 ANTWERPEN
eblmadrid@yahoo.es

Top